Pazar, Eylül 21, 2008

FileHippo.com: ücretsiz yazılımların en güncel sürümlerini indirin

FileHippo - Download Free Software

FileHippo ile nasıl ve ne zaman tanıştığımı hatırlamıyorum ama hayatı kolaylaştıracak sitelerden biri benim için. FileHippo da popüler, en çok tercih edilen programların son versiyonlarını bulabilir ve popup ya da saçma reklam sayfaları açılmadan onları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza format attıktan sonra favori programlarınızın son versiyonlarını indirmek için site site gezmeye, gereksiz reklamları ve pop-up pencerelerini görmeye son veren bu site benim işime gerçekten yarıyor.

AyrıcaFileHippo Update Checker FileHippo yaratıcılarının çıkardığı ve bedava olan Update Checker programcığı sayesinde de bilgisayarınızda hali hazırda yüklü olan programları bu küçük program sayesinde tarayıp, sizde bu programların hangi versiyonlarının olduğunu ve yeni bir sürümü varsa onların versiyon numaraları ve download etme seçeneklerini browserınızda görebilirsiniz.

Update Checker programı yalnızca 149kb ve bu programcığı buradan indirebilirsiniz.

FileHippo web sitesine buradan ulaşabilir ya da favori tarayıcınızın adres barına (ki Mozilla Firefox’u kullanmanızı şiddetle öneririm) http://www.filehippo.com/ yazabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder